11998
جمعه 09 خرداد 1399
356

نماینده مردم اهواز در مجلس:

نمایندگان سایر استان‌ها را به غیزانیه دعوت می‌کنم

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان سایر استان‌های کشور را به بخش غیزانیه اهواز دعوت می‌کنم تا شاهد مشکلات بی‌آبی این بخش باشند.
آگاه - مجتبی یوسفی پیش از ظهر امروز ضمن حضور در بخش غیزانیه و بازدید از آخرین پیشرفت‌های عملیات آب‌رسانی این منطقه، در جمع مردم غیزانیه اظهار کرد: نخست باید بابت تمام کم‌کاری‌هایی که از گذشته تا به حال صورت گرفته، عذرخواهی کنم؛ من اولین روز کاری پس از آغاز رسمی مجلس جدید نمایندگی را در حضور شما هستم تا به‌صورت میدانی آخرین وضعیت را رصد و بهترین راه حل را پیدا کنیم.
 
وی افزود: مشکل آب بخش غیزانیه گسترده است و حل آن به یک کار کارشناسی و اصولی نیاز دارد. 
 
نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی گفت: دو اقدام را در اولویت قرار داده‌ایم، اول اینکه چند نماینده از استان‌های دیگر را هماهنگ کرده‌ایم تا هفته آینده به اینجا بیایند و از نزدیک محرومیت منطقه‌ای را ببینند که تأمین‌کننده ثروت برای کشور است.
 
وی ادامه داد: این باعث می‌شود نمایندگان استان‌های دیگر نیز نسبت به این وضعیت توجیه شده و بتوانیم در مجلس کارهای جدی‌تری انجام دهیم.
 
یوسفی عنوان کرد: دیگر اقدام، پیگیری برای افزایش تعداد تانکرهای آب‌رسانی تا زمان تکمیل شبکه آب‌رسانی به غیزانیه است که امید می‌رود این مهم هر چه زودتر با همکاری نهادهای مختلف عملیاتی شود.

منبع: مهر 


تلگرام آگاه نیوز
اینستاگرام آگاه نیوز
نظر کاربران
ارسال نظر
اخبار خوزستان

خبر داغ پربحث ترین
هفته نامه الکترونیکی آگاه
گزارش تصویری

سایت مقام معظم رهبری
رياست جمهوري
پایگاه اطلاع رسانی دولت
خبرگزاری ملت
مجلس شورای اسلامی
استانداری خوزستان
طراحی و پیاده سازی: راد وب