13046
سه شنبه 11 آذر 1399
257

معاون سازمان صمت استان خبر داد

آخرین وضعیت قیمت مرغ در بازار خوزستان

معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: مرغ کشتار روز با قیمت هر کیلوگرم ۲۴ هزار و ۵۰۰ تومان در استان در حال توزیع است.
آگاه -بهرام جباری در خصوص آخرین وضعیت قیمت مرغ در بازار خوزستان اظهار کرد: قیمت پایه مرغ کشتار روز تابع قیمت مرغ زنده، افت ۲۵ درصدی، سود عمده و خرده فروش و کارمزد کشتارگاه است و پس از محاسبه آن به دست مصرف‌کننده می‌رسد.

وی افزود: قیمت پایه مرغ زنده به صورت روزانه از سوی سازمان جهاد کشاورزی محاسبه و اعلام می‌شود و براساس آن قیمت مرغ کشتار روز نیز به صورت روزانه رصد و اعلام می‌شود.

معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان تصریح کرد: در یک مقطع زمانی قیمت مرغ زنده در هر کیلوگرم به بالای ۲۵ هزار تومان رسیده بود و شرایطی را به وجود آورد که قیمت مرغ کشتار روز به کیلویی ۳۴ تا ۳۵ هزار تومان برسد.

جباری عنوان کرد: در حال حاضر قیمت هر کیلوگرم مرغ زنده بسته به وزن آن حدود ۱۶ هزار و ۸۰۰ تومان تا ۱۷ هزار و ۵۰۰ تومان است و هر کیلوگرم مرغ کشتار روز با قیمت ۲۴ هزار و ۵۰۰ تومان به دست مصرف‌کننده می‌رسد.

وی ادامه داد: مشکلی در توزیع مرغ کشتار روز با قیمت ۲۴ هزار و ۵۰۰ تومان وجود ندارد و کمبودی نیز در این زمینه نداریم.

معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان در خصوص توزیع مرغ منجمد خاطرنشان‌کرد: مرغ منجمد در حال حاضر با قیمت هر کیلوگرم ۱۵ هزار تومان در استان در حال توزیع است و مشکلی نیز در این زمینه وجود ندارد.

منبع:ایسنا


تلگرام آگاه نیوز
اینستاگرام آگاه نیوز
نظر کاربران
ارسال نظر
اخبار خوزستان

خبر داغ پربحث ترین
هفته نامه الکترونیکی آگاه
گزارش تصویری

سایت مقام معظم رهبری
رياست جمهوري
پایگاه اطلاع رسانی دولت
خبرگزاری ملت
مجلس شورای اسلامی
استانداری خوزستان
طراحی و پیاده سازی: راد وب