15659
دوشنبه 04 مرداد 1400
322

در هفته اخیر خاموشی ناشی از کمبود برق در اهواز نداشتیم

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: در هفته اخیر هیچگونه اعمال خاموشی ناشی از کمبود برق در شهر اهواز نداشتیم.

آگاه -مهرداد فارسی مدان اظهار کرد: بر اساس اعلام مدیریت دیسپاچینگ مرکز کلانشهر اهواز، طی روزهای گذشته هیچگونه اعمال خاموشی برنامه‌ریزی شده و ناشی از کمبود برق در شهر اهواز نداشتیم.  

وی افزود: با توجه به همکاری گسترده بخش‌های صنایع، کشاورزی، اداری و تجاری و همچنین صرفه‌جویی جدی شهروندان در زمینه اعمال مدیریت مصرف بهینه برق، هیچ خاموشی در شهر اعمال نشده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز عنوان کرد: بر اساس گزارش سامانه اتفاقات و فوریت‌های برق ۱۲۱، در اثر هم‌زمانی گرما و مصرف برخی مشترکین پرمصرف به صورت پراکنده و موردی شاهد حوادثی در برخی از مناطق اهواز بودیم که منجر به خاموشی شد.

فارسی مدان عنوان کرد: در روزهای اخیر حوادثی از جمله سیم‌بریدگی، فیوزسوزی، جمپرسوزی و بعضا آسیب به ترانس در شبکه برخی از نقاط شهر اهواز رخ داده که با حضور به موقع گروه‌های عملیاتی نسبت به رفع اشکال، اقدامات لازم انجام شده است.   

وی ادامه داد: با توجه به استمرار گرمای شدید هوا، از همه شهروندان درخواست داریم تا پایان فصل گرما و کمبود برق موجود، در ساعت‌های پیک یا اوج مصرف برق لوازم غیرضروری مانند جاروبرقی، لباسشویی، اتو و ... را وارد مدار نکنند تا شاهد پایداری هرچه بیشتر شبکه برق در تابستان  امسال در اهواز باشیم.

منبع:ایسنا


تلگرام آگاه نیوز
اینستاگرام آگاه نیوز
نظر کاربران
ارسال نظر
اخبار خوزستان

خبر داغ پربحث ترین
هفته نامه الکترونیکی آگاه
گزارش تصویری

سایت مقام معظم رهبری
رياست جمهوري
پایگاه اطلاع رسانی دولت
خبرگزاری ملت
مجلس شورای اسلامی
استانداری خوزستان
طراحی و پیاده سازی: راد وب