16416
سه شنبه 04 آبان 1400
297

دستگاه های اجرایی خوزستان مصوبات ستاد استانی کرونا را عملیاتی کنند

فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد کرونا خوزستان گفت: دستگاه های اجرایی باید نسبت به انجام دقیق مصوبات ستاد استانی کرونا اهتمام ویژه داشته باشند تا در مهار کرونا با مشکل مواجه نشویم.

اگاه_ولی اله حیاتی روز سه شنبه در نشست قرارگاه عملیاتی ستاد کرونا خوزستان که در محل استانداری برگزار شد اظهار داشت: موج جدید کرونا در راه است و اگر پروتکل های بهداشتی در این استان به خوبی اجرا نشوند، روند بیماری کووید ۱۹ در خوزستان افزایشی خواهد شد.

وی با بیان اینکه کمیته اطلاع رسانی استان باید در زمینه کرونا و واکسیناسیون بهتر عمل کند افزود: با توجه به عملکرد خوب استان های همجوار در بحث واکسیناسیون، می توان از تجربه آنها استفاده کرد و عقب ماندگی استان خوزستان را در زمینه واکسیناسیون جبران کرد.

فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد کرونا خوزستان در خصوص طرح شهید سلیمانی نیز گفت: در حالیکه تاکید شده خودروهای بیشتری در اختیار طرح شهید سلیمانی قرار گیرد اما متاسفانه این مصوبه ستاد کرونا اجرا نشد. عملکرد اهواز در بحث لجستیک طرح شهید سلیمانی ضعیف و به یک معضل تبدیل شده است. این مشکل باید تا روز پنجشنبه هفته جاری برطرف شود.

وی از فرمانداری های استان خوزستان خواست به رعایت پروتکل های بهداشتی در بانک ها نظارت بیشتری داشته و این موضوع را به طور جدی پیگیری کنند.

حیاتی بیان کرد: انجام واکسیناسیون و رعایت پروتکل های بهداشتی ۲ موضوع مهم برای کنترل کرونا است لذا از هم استانی های عزیز درخواست داریم این موارد را جدی بگیرند.

اکنون ۲ شهرستان خوزستان در وضعیت نارنجی، ۱۳ شهرستان زرد و ۱۲ شهرستان آبی کرونایی هستند.
منبع:ایرناتلگرام آگاه نیوز
اینستاگرام آگاه نیوز
نظر کاربران
ارسال نظر
اخبار خوزستان

خبر داغ پربحث ترین
هفته نامه الکترونیکی آگاه
گزارش تصویری

سایت مقام معظم رهبری
رياست جمهوري
پایگاه اطلاع رسانی دولت
خبرگزاری ملت
مجلس شورای اسلامی
استانداری خوزستان
طراحی و پیاده سازی: راد وب