17293
دوشنبه 15 فروردین 1401
279

جزئیات فعالیت پایگاه‌های خون‌گیری خوزستان در ماه رمضان

مدیرکل انتقال خوزستان با اشاره به ‌آمادگی مراکز این سازمان برای خون‌گیری، نحوه فعالیت پایگاه‌های خون‌گیری در ماه رمضان را تشریح کرد.

آگاه -دکتر علی فیضی با اشاره به مراکز فعال خون‌گیری در ماه رمضان، اظهار کرد: در ایام ماه مبارک رمضان در شهر اهواز، پایگاه مرکزی واقع در بلوار پاسداران بین میدان دروازه و چهارشیر جنب شهرداری منطقه ۷ و پایگاه رازی واقع در امانیه خیابان فلسطین جنب بیمارستان رازی، برای دریافت خون آمادگی دارند.

وی افزود: مرکز انتقال خون شماره یک (چهارشیر)، از شنبه تا چهارشنبه در دو شیفت کاری صبح و بعد از ظهر از ساعت ۷:۴۵ تا ۱۴ و در شیفت عصر از ساعت ۱۷:۴۵ تا ۲۳ آماده خون‌گیری از اهداکنندگان است. پنجشنبه‌ها در شیفت صبح نیز از ساعت ۷:۴۵ تا ۱۳ و در شیفت عصر عصر از ساعت ۱۷:۴۵ تا ۲۳ خون‌گیری انجام می‌شود.

فیضی بیان کرد: مرکز انتقال خون شماره ۲ (امانیه) نیز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۴۵ تا ۱۴ و در شیفت عصر از ساعت ۱۷:۴۵ تا ۲۳ آماده خون‌گیری از همشهریان است. این مرکز پنجشنبه‌ها نیز از ساعت ۷:۴۵ تا ۱۳ و در شیفت عصر از ساعت ۱۷:۴۵ تا ۲۳ خون‌گیری آماده خون‌گیری از اهداکنندگان است.

وی گفت: هر دو پایگاه، در روزهای جمعه از ساعت ۸ تا ۱۳ کار خون‌گیری را انجام می‌دهند اما عصر جمعه تعطیل هستند.

مدیرکل انتقال خون خوزستان افزود: پایگاه‌های انتقال خون شهرستان‌های آبادان، دزفول و بهبهان نیز از روز شنبه تا چهارشنبه در شیفت صبح از ساعت ۷:۴۵ تا ۱۴ و در شیفت عصر از ساعت ۱۸ تا ۲۳ و روز پنجشنبه از ساعت ۷:۴۵ تا ۱۳ و در شیفت عصر از ساعت ۱۸ تا ۲۳ پذیرای اهداکنندگان هستند.

وی افزود: پایگاه‌های انتقال خون سایر شهرستان‌ها نیز از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۴۵ تا ۱۴ و پنجشنبه‌ها از ساعت ۷:۴۵ تا ۱۳ فعال خواهند بود.
منبع:ایسناتلگرام آگاه نیوز
اینستاگرام آگاه نیوز
نظر کاربران
تا کنون نظری ثبت نشده
ارسال نظر
نام
نظر شما
captcha
{{{block - 143}}}
{{{block - 151}}}
طراحی و پیاده سازی: راد وب