18129
چهار شنبه 24 اسفند 1401
181

مدیر نظارت و بازرسی اصناف استان خوزستان:

اجرای طرح بازرسی و نظارت بر قیمت و توزیع کالا و خدمات بازار در ایام پایانی سال

مدیر نظارت و بازرسی اصناف استان خوزستان گفت: طرح بازرسی و نظارت بر قیمت و توزیع کالا و خدمات بازار همزمان با سراسر کشور از ۱۲ بهمن ماه در شهرستان اهواز آغاز و تا پایان ماه مبارک رمضان (پایان فروردین ۱۴۰۲) ادامه خواهد داشت.
به گزارش آگاه خوزستان به نقل از روابط عمومی اتاق اصناف اهواز ، صفدر شاه ولی افزود: این طرح با هدف تامین آرامش و ثبات نسبی بازار در آستانه آغاز سال جدید , ماه مبارک رمضان و عید سعید فطر با رصد و پایش مستمر قیمت ها در حال اجرا است.
 
وی ادامه داد: در این طرح نظارتی ، بازرسی ها به شکل خود نظارتی توسط اصناف، در قالب گشت های مشترک دستگاه های متولی از جمله اداره کل صنعت، معدن و تجارت خورستان ، تعزیرات حکومتی استان و با مشارکت سازمان بسیج اصناف ، بازاریان و فعالان اقتصادی و همچنین گشت بازرسی اتاق اصناف مرکز استان با تمرکز بر کالاهای پرمصرف این ایام از جمله آجیل و خشکبار، شیرینی، میوه و تره بار، برنج ، روغن ، گوشت قرمز ، مرغ ، پوشاک، کیف و کفش ، مواد پروتئینی و برخی فعالیت های خدماتی مانند خشکشویی ها و قالی شویی ها انجام خواهد شد.
 
مدیر نظارت و بازرسی اصناف خوزستان اظهار داشت: در این طرح نظارتی ، بازرسان اتاق اصناف در کنار بازرسان صنفی در قالب گشت های مشترک، بر فعالیت تمامی صنوف در سطح بازار و اماکن تجاری نظارت خواهند داشت.
 
شاه ولی همچنین از مشارکت صنوف در نمایشگاهی به وسعت ایران در طرح فروش فوق العاده بهاره امسال خبر داد و گفت: در این طرح صنوفی که مایحتاج ضروری و کالاهای اساسی مردم در ایام نوروز ، ماه مبارک رمضان و عید فطر را تامین می کنند ، با هماهنگی اتحادیه های صنفی ذیربط و با ارائه حداکثر تخفیف قانونی به مشتریان اقدام خواهند کرد.
 
 ایشان افزودند: در این طرح بازرسان اصناف و بازرسان اتحادیه های صنفی نسبت به راستی آزمایی تخفیف های ارائه شده در سطح بازار اقدام خواهند کرد.
 
مدیر نظارت و بازرسی اصناف خوزستان در پایان از شهروندان خواست که تمام اقلام و کالاهای مورد نیاز خود را از طریق فروشگاه های دارای پروانه کسب تامین کنند.


تلگرام آگاه نیوز
اینستاگرام آگاه نیوز
نظر کاربران
تا کنون نظری ثبت نشده
ارسال نظر
نام
نظر شما
captcha
{{{block - 143}}}
{{{block - 151}}}
طراحی و پیاده سازی: راد وب